KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13417258
nr 1341 7258
Gustaf Albert Hüttling, tillskriven. Landskap med vattendrag. Signerad, otydlig signatur, påskrift a tergo. Olja på duk, 42x47 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:03:33
17/8 18:45:55